KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji

Najczęściej czytane

 1. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 2. KRYMINALNI Z CELNIKAMI ZLIKWIDOWALI DWA NIELEGALNE PUNKTY GIER HAZARDOWYCH

  Nielegalne automaty do gier hazardowych zostały zarekwirowane przez krotoszyńskich policjantów i funkcjonariuszy urzędu celnego z Kalisza. Mundurowi zabezpieczyli 4 automaty do gier. Za przestępstwo karno-skarbowe grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 3. Święto Policji w Krotoszynie

  W dniu 21 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii zostały wręczone nominacje i odznaczenia wyróżnionym policjantom. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali również akty nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Jaśniak przywitał zaproszonych gości. Minutą ciszy uczczono pamięć po zmarłym Ojcu Tycjanie Zgraja - opiekunie duchownym krotoszyńskich mundurowych.

 4. III miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc dla policjantki z Krotoszyna

  W dniach 13 - 14 października 2018 roku we wrocławskim Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych odbyła się piąta edycja Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

 5. II miejsce Ogólnopolskiego Finału Zawodów Policjantów Dzielnicowych dla naszej policjantki

  26 października 2018 r. tuż po godzinie 13.00 policjanci zmagający się w trzydniowych rozgrywkach w ramach Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”, a także ich przełożeni i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystości kończącej zawody. Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie asp. Iwona Karżewicz zajęła II miejsce.

 6. AKCJA "ZNICZ 2018"

 7. CZEŚĆ ZMARŁYM KOLEGOM

  „Wszystkich Świętych” jest okazją do wspominania tych, którzy zmarli. Krotoszyńscy policjanci tego dnia postanowili upamiętnić nieżyjących kolegów. Z tej okazji na grobie każdego z nich postawili znicz. Chwila zadumy nad mogiłą była okazją do wspominania wspólnych służb.

 8. Jest porozumienie MSWiA i związków zawodowych funkcjonariuszy

  W czwartek (8 listopada br.) minister Joachim Brudziński i przedstawiciele strony społecznej podpisali porozumienie kończące akcję protestacyjną. W ramach wypracowanej umowy od 1 stycznia 2019 r. funkcjonariusze służb podległych MSWiA otrzymają podwyżkę w kwocie 655 zł brutto. Kolejna podwyżka w kwocie 500 zł brutto nastąpi od 1 stycznia 2020 r. MSWiA zobowiązało się do rezygnacji z wymogu ukończonych 55 lat przy przechodzeniu na emeryturę. Funkcjonariusze będą też mieli prawo do pełnopłatnych nadgodzin.

 9. Sprawca napadu na stację paliw zatrzymany.

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło 12 grudnia 2017 roku w Kobylinie na stacji paliw przy ul. Strzeleckiej. Mężczyzna w kominiarce z bronią w ręku zażądał wydania pieniędzy. Jest już w rękach Policji. Przestępstwo rozboju jest zagrożone karą do 12 lat więzienia.

 10. ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

  Policjanci z Krotoszyna zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. 18 – letni krotoszynianin posiadał kilka gram środków odurzających. Za ich posiadanie przedstawiono mu zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.