KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji

Najczęściej czytane

 1. Pani Helena odeszła na zasłużoną emeryturę

  24 sierpnia 2018 roku na uroczystym spotkaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie insp. Mariusz Jaśniak – Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie mł. insp. Włodzimierz Szał, policjanci i pracownicy Policji pożegnali panią Helenę Horyzę, która odeszła na emeryturę.

 2. Policjanci uratowali życie mężczyzny

  Sierżant sztabowy Radosław Świerczyński i starszy sierżant Kamil Matuszak, policjanci z Komisariatu w Koźminie Wielkopolskim uratowali życie mężczyźnie. Odcięli wiszącego na linie mężczyznę i przywrócili mu oddech. Koźmińscy policjanci, zaczynając popołudniową służbę nie spodziewali się, że ten dzień pozostanie w ich pamięci. W środę 5 września o godz. 20.30 dyżurny poinformował ich, że jeden z mężczyzn zamknął się w pomieszczeniu gospodarczym i grozi popełnieniem samobójstwa. Funkcjonariusze pilnie udali się na miejsce zgłoszenia. Na miejscu zastali zgłaszającą, która wskazała im miejsce gdzie zamknął się jej 34 letni mąż.

 3. Swięto Policji 2018 r

  W dniu 26 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii z okazji 99 rocznicy powstania Policji Państwowej zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie policjantom. W podniosłej uroczystości udział wzięli przedstawiciele lokalnych władz, związków zawodowych a także służb i instytucji na co dzień współpracujących z krotoszyńską jednostką. W uroczystości przewodniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster.

 4. Zatrzymani za posiadanie i handel narkotykami

  Policjanci z krotoszyńskiego wydziału kryminalnego zatrzymali trzech mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. Mężczyźni posiadali marihuanę i haszysz. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami.

 5. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 6. Święto Policji w Krotoszynie

  W dniu 21 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii zostały wręczone nominacje i odznaczenia wyróżnionym policjantom. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali również akty nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Jaśniak przywitał zaproszonych gości. Minutą ciszy uczczono pamięć po zmarłym Ojcu Tycjanie Zgraja - opiekunie duchownym krotoszyńskich mundurowych.

 7. Policjanci zabezpieczyli ponad 4,5 tysiąca porcji narkotyków

  Ponad 4 kilogramy różnego rodzaju narkotyków zabezpieczyli policjanci z Krotoszyna. Wszystko zaczęło się od kontroli drogowej, podczas której w samochodzie 30-latka zabezpieczyli amfetaminę. Kolejne środki odurzające znaleźli w jego mieszkaniu. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

 8. 2 tydzień lipca 2018 r.

 9. KGP - Szanowne Panie, Policjantki i Pracownice Policji!

  Serdeczne życzenia od Kierownictwa polskiej Policji z okazji Dnia Kobiet

 10. Rusza akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”

  Zbliża się czas wakacji i beztroskiego wypoczynku połączonego z rekreacją w wodzie i nad wodą. Niestety jest to również okres, kiedy dochodzi do większej liczby utonięć. Aby zapobiegać tego typu zdarzeniom policjanci rozpoczęli działania w ramach drugiej edycji ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo… nad wodą”.