Świąteczne spotkanie w Krotoszyńskiej Komendzie - Aktualności - KPP Krotoszyn

Aktualności

Świąteczne spotkanie w Krotoszyńskiej Komendzie

Data publikacji 21.12.2018

Policjanci i pracownicy cywilni spotkali się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie na spotkaniu wigilijnym. W spotkaniu uczestniczył komendant jednostki insp. Mariusz Jaśniak oraz Zastępca Komendanta mł. insp. Włodzimierz Szał. Po złożonych życzeniach wszyscy podzielili się opłatkiem.

Służba policjanta jest pracą bardzo trudną, wymagającą wielu poświęceń. Codzienna służba dla drugiego człowieka, spieszenie z pomocą niezależnie od przeszkód i niebezpieczeństw, bardzo często kosztem naszych najbliższych i czasu, który powinien być właśnie im poświęcony. Bez względu na pogodę i czas policjant podejmuje czynności, które wywierają ogromny wpływ na niego samego, a także drugiego człowieka. Mając to wszystko na uwadze Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie insp. Mariusz Jaśniak złożył na ręce policjantów, pracowników komendy, oraz ich rodzin szczególne życzenia.

Insp. Mariusz Jaśniak z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zarówno wszystkim obecnym, jak i tym, którzy na spotkanie przybyć nie mogli, życzył dużo radości w gronie najbliższych, spełnienia marzeń w życiu osobistym i zawodowym, a tym którzy w czasie świąt będą pełnić służbę, aby była ona bezpieczna.

Spotkanie odbyło się w radosnej i życzliwej atmosferze. Ze strony gospodarza jak i gości padło wiele ciepłych i świątecznych słów. Wszyscy przełamali się opłatkiem i życząc sobie zdrowych i spokojnych świąt.