Zatrzymani za narkotyki - Aktualności - KPP Krotoszyn

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za narkotyki

Data publikacji 19.01.2018

Kryminalni z krotoszyńskiej komendy zatrzymali mężczyzn podejrzanycho posiadanie znacznej ilości narkotyków i handlowaniu nimi . W ich mieszkaniach policjanci znaleźli niespełna 23 porcje narkotyku. Dwóch z nich zostało objętych policyjnym dozorem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania dwóch młodych mężczyzn doszło 9 stycznia br.. Policjanci z Wydziału Kryminalnego w wyniku podjętej kontroli zaparkowanego samochodu marki Mercedes przy stadionie miejskim w Krotoszynie ujawnili ujednego z nich środki odurzające. Mężczyźni ci to mieszkańcy Krotoszyna w wieku 20 i 21 lat. Zostali oni umieszczeni w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. W trakcie zbierania informacji ustalono, że zamieszane w tą sprawę są jeszcze dwie osoby. Praca kryminalnych przyczyniła się do zatrzymania tych kolejnych dwóch młodych mężczyzn. Okazali się nimi mieszkańcy Krotoszyna w wieku 20 i 21 lat. Policjanci podczas przeszukań ujawnili łącznie 22,7 grama środka odurzającego w postaci ziela konopi marihuany

Trzech z nich usłyszało łącznie 22 zarzuty między innymi za posiadanie środków odurzających, a także za udzielanie i sprzedaż tych środków. Wobec dwojga z nich zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Dilerom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci nadal prowadzą intensywne ustalenia, które mogą przyczynić się do postawienia kolejnych zarzutów.