ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW - Aktualności - KPP Krotoszyn

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Data publikacji 02.11.2018

Policjanci z Krotoszyna zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. 18 – letni krotoszynianin posiadał kilka gram środków odurzających. Za ich posiadanie przedstawiono mu zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Pod koniec października policjanci krotoszyńskiej jednostki zostali wezwani na interwencję, gdzie mężczyzna zaatakował dwóch mężczyzn. Na miejscu zgłaszający wskazali napastnika. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec Krotoszyna, znany miejscowym funkcjonariuszom. Mężczyzna był bardzo agresywny i nadpobudliwy. Policjanci znaleźli przy nim wagę podręczną oraz kilka kompletów woreczków strunowych, w których znajdował się susz roślinny i biały proszek. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że są to środki odurzające. Łącznie znaleziono przy nim 7,82 g narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany. Kolejnego dnia przeprowadzono przesłuchanie, w trakcie którego przedstawiono mu kilkanaście zarzutów za posiadanie środków odurzających. Za te czyny grozi mu kara do 3 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.