SŁOWA WSPARCIA DLA WSZYSTKICH SŁUŻB OD DZIECI W CZASIE EPIDEMII - Aktualności - KPP Krotoszyn

Aktualności

SŁOWA WSPARCIA DLA WSZYSTKICH SŁUŻB OD DZIECI W CZASIE EPIDEMII

Data publikacji 15.06.2020

Okres pandemii koronawirusa jest czasem bardzo trudnym dla nas wszystkich. W takich momentach liczy się każdy gest wsparcia i dobre słowo. Doskonale wiedzą o tym dzieci z grupy „Gumisie” Przedszkola „Bajka” w Krotoszynie. Moc jaką niosą ze sobą podziękowania pokrzepiły nasze serca.

Zdrowie nasze i naszych najbliższych w ostatnim czasie – czasie pandemii stało się sprawą priorytetową. Wszyscy mamy świadomość ryzyka jakie niesie za sobą zagrożenie koronawirusem. Policyjna służba na co dzień trudna w obecnej sytuacji stawia przed nami nowe wyzwania, którym czoło stawiają policjanci w całym kraju. Każdego dnia ryzykują swoim zdrowiem i życiem dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Doskonale wiedzą o tym dzieci z grupy „Gumisie” Przedszkola „Bajka” w Krotoszynie. Moc jaką niosą z sobą podziękowania pokrzepiły nasze serca. Serdecznie dziękujemy!

Z całego serca dziękujemy dzieciom, kadrze i kierownictwu, a szczególnie wychowawczyni grupy „Gumisie” z Przedszkola „Bajka” w Krotoszynie za pamięć i słowa wsparcia, które tak wiele dla nas znaczą. To właśnie w tak drobnych gestach tkwi moc, którą dzielimy się z Państwem. Raz jeszcze ze wzruszeniem ...dziękujemy!

Kierownictwo, policjanci i pracownicy KPP w Krotoszynie

Ładowanie odtwarzacza...