Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

KOLEJNY SUKCES NASZEGO POLICJANTA PODCZAS MISTRZOSTW POLSKI W KICKBOXINGU

Data publikacji 02.05.2023

Organizatorem turnieju w Będzinie był Polski Związek Kickboxingu. Wziął w nich udział także policjant z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie, który po zaciętych pojedynkach zajął II miejsce na podium i zdobył tytuł V-ce Mistrza Polski w Kickboxingu.

W dniach 21-23 kwietnia 2023roku w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski light-contact w Kickboxingu organizowane przez Polski Związek Kickboxingu. W silnie obsadzonych zawodach wziął udział także nasz policjant Jacek Śronek na co dzień pracujący w wydziale kryminalnym startując w kategorii wagowej do 84 kg.  Jacek ostatecznie zakończył rywalizację na II miejscu i zdobył tytuł V-ce Mistrza Polski w Kickboxingu. Przypominamy, że to już drugi tytuł zdobyty w krótkim czasie.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze, życzymy mu także kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dzieleniu czasu pomiędzy treningami, a służbą.