Aktualności

Dzień Kobiet

Data publikacji 08.03.2023

Z okazji Dnia Kobiet życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy, mniej codziennych problemów i trosk wszystkim Paniom życzył Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie insp. Mariusz Jaśniak dziękując jednocześnie za codzienną służbę i pracę.

W Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie kobiety pracują we wszystkich komórkach organizacyjnych - dbają o bezpieczeństwo kierowców patrolując ulice, podejmują interwencje, a także w pełnią służbę w wydziale dochodzeniowo – śledczym. Służba w Policji nie jest łatwa z jednej strony wymaga dużej odporności psychicznej, z drugiej empatii i wrażliwości na ludzką krzywdę. Codzienna praca mundurowych wspierana jest przez pracowników cywilnych, w tym również Panie, które najczęściej zajmują się sprawami administracyjnymi, finansowymi, kadrowymi.

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony 8 marca, zagościł również do Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Była to idealna okazja do złożenia na ręce wszystkich pań, które na co dzień pracują w mundurze, jak i na stanowiskach cywilnych, najserdeczniejszych życzeń z okazji tego święta. W imieniu męskiej części policjantów i pracowników cywilnych, życzenia płci pięknej złożył insp. Mariusz Jaśniak  – Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie.

Pan Komendant wyraził nadzieję, że pozytywne uczucia i emocje towarzyszące wszystkim przedstawicielkom płci pięknej w tym szczególnym dniu, będą również obecne w ich życiu, także w pozostałe dni roku. Komendant dodał, że bez pań, zarówno policjantek jak też pań - pracowników cywilnych, codzienna służba nie byłaby możliwa.

Powrót na górę strony