KPP Krotoszyn

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji
Antykorupcja
Zielona strefa

Najczęściej czytane

 1. POLICYJNY NAKAZ OPUSZCZENIA MIESZKANIA I ZAKAZ ZBLIŻANIA

  Dzielnicowi z krotoszyńskiej komendy skorzystali z uprawnień, jakie daje im ustawa antyprzemocowa. Policjanci wydali nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższe 14 dni wobec 32-latka, który stosował przemoc wobec żony.

 2. Czym jest urządzenie do badania przepuszczalności światła szyb ?

 3. Oszustwo na amerykańskiego żołnierza - NIE DAJ SIĘ NABRAĆ

  Oszust przedstawiający się za amerykańskiego żołnierza wykorzystał dobroć i łatwowierność 63-latki z Krotoszyna. Złapana w sieć jego kłamstw kobieta przekazała mu prawie pół miliona złotych. Apelujemy o rozsądek w kontaktach z nieznajomymi.

 4. UKRADŁ PANELE Z FARMY FOTOWOLTAICZNEJ

  Zarzut kradzieży paneli z farmy fotowoltaicznej powstającej na terenie Krotoszyna usłyszał 37-letni mężczyzna. Skradzione panele chciał sprzedać. Sprawca za swój czyn usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. KRADŁ METALOWE ELEMENTY BY JE SPRZEDAĆ NA ZŁOM

  Krotoszyńscy kryminalni dzięki pracy operacyjnej zatrzymali sprawcę kradzieży elementów metalowych ze stacji transformatorowej znajdującej się na terenie byłej firmy Cerabud. Sprawca za swój czyn usłyszał już zarzut. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 6. Złodziej gier planszowych ,, Monopoly” zatrzymany

  Krotoszyńscy policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który ukradł gry planszowe w Empiku. Pomocnym w ustaleniu tożsamości sprawcy okazał się zapis monitoringu. Za kradzież mężczyźnie grozi teraz nawet 5 lat więzienia.

 7. Dzień Kobiet

  Z okazji Dnia Kobiet życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów w pracy, mniej codziennych problemów i trosk wszystkim Paniom życzył Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie insp. Mariusz Jaśniak dziękując jednocześnie za codzienną służbę i pracę.

 8. 1500 ZŁOTYCH MANDATU ZA NIEUSTĄPIENIE PIERWSZEŃSTWA PIESZEMU

  Obowiązujące stawki mandatów karnych za wykroczenia drogowe są wysokie. Przekonał się o tym kierujący, który nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, został on ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

 9. Obchody Święta Policji 2022 r.

  21 lipca 2022 r. na dziedzińcu krotoszyńskiej jednostki miała miejsce uroczystość z okazji Święta Policji. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście w tym Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu mł.insp. Maciej Purol, starosta krotoszyński, Burmistrz Krotoszyna, komendanci: Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, policjanci i policjantki oraz pracownicy Policji.

 10. Sportowy weekend pełen emocji oraz sukcesów naszych policjantów.

  Miniony weekend obfitował w sportowe zwycięstwa krotoszyńskich funkcjonariuszy. Oprócz miejsca na podium w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu oraz w Pucharze Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym świetnie zaprezentował się również policjant w Turnieju Halowej Piłki Nożnej organizowanym przez Wydział Konwojowy KWP Poznań

Powrót na górę strony