KPP Krotoszyn

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
e-usługi
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji
Antykorupcja
Zielona strefa

Najczęściej czytane

 1. POLICYJNY NAKAZ OPUSZCZENIA MIESZKANIA I ZAKAZ ZBLIŻANIA

  Dzielnicowi z krotoszyńskiej komendy skorzystali z uprawnień, jakie daje im ustawa antyprzemocowa. Policjanci wydali nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższe 14 dni wobec 32-latka, który stosował przemoc wobec żony.

 2. Czym jest urządzenie do badania przepuszczalności światła szyb ?

 3. Oszustwo na amerykańskiego żołnierza - NIE DAJ SIĘ NABRAĆ

  Oszust przedstawiający się za amerykańskiego żołnierza wykorzystał dobroć i łatwowierność 63-latki z Krotoszyna. Złapana w sieć jego kłamstw kobieta przekazała mu prawie pół miliona złotych. Apelujemy o rozsądek w kontaktach z nieznajomymi.

 4. BEZDOMNI ZIMĄ - NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI

  W związku z zimowym okresem niskich temperatur policjanci z Komendy Powiatowej w Krotoszynie oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej podjęli działania prewencyjne zmierzające do zapobiegania zgonom bezdomnych, osób samotnych i w podeszłym wieku na skutek wyziębienia organizmu.

 5. NIE ZATRZYMAŁ SIĘ DO KONTROLI DROGOWEJ, BO NIE MIAŁ PRAWA JAZDY. TERAZ ODPOWIE PRZED SĄDEM

  Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ponieważ nie posiadał uprawnienia do kierowania samochodem. Teraz ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

 6. Podrabiane ubrania ujawniono na targowisku w Krotoszynie

  Na targowisku w Krotoszynie policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej wraz ze Strażą Miejską z Krotoszyna ujawnili dużą ilość podrabianej odzieży. Cała partia rzeczy była sprzedawana przez obywateli Bułgarii.

 7. ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W POWIECIE KROTOSZYŃSKIM

  Dzień Wszystkich Świętych charakteryzuje się wzmożonym ruchem pojazdów, a co za tym idzie wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa osób poruszających się po drogach. W trosce o bezpieczeństwo i wyeliminowanie zdarzeń drogowych wzorem lat ubiegłych wprowadzono czasową zmianę organizacji ruchu:

 8. Fakultatywne zatrzymanie prawa jazdy

 9. OGÓLNOPOLSKI POLICYJNY DZIEŃ ODBLASKÓW

  W ramach akcji informacyjno-edukacyjnej „Świeć Przykładem” 1 października 2019 roku Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji już po raz kolejny realizuje działania profilaktyczne skierowane do pieszych.

 10. Czysta szyba

  Okres niskich temperatur, a także opadów śniegu to dla kierowców czas, podczas którego większą uwagę należy poświęcić na oczyszczenie pojazdu przed wyruszeniem w drogę. Funkcjonariusze krotoszyńskiej komendy przeprowadzili akcję "Czysta szyba".

Powrót na górę strony