Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sportowy weekend pełen emocji oraz sukcesów naszych policjantów.

Data publikacji 13.03.2023

Miniony weekend obfitował w sportowe zwycięstwa krotoszyńskich funkcjonariuszy. Oprócz miejsca na podium w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu oraz w Pucharze Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym świetnie zaprezentował się również policjant w Turnieju Halowej Piłki Nożnej organizowanym przez Wydział Konwojowy KWP Poznań

W dniach 11-12 marca 2023 roku w Puławach odbył się Puchar Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym. Nasza policjantka Agnieszka Zimmermann reprezentantka Stowarzyszenia Atletyki Ciężkiej Ursus Krotoszyn zdobyła złoty medal w kategorii Seniorek do 52 kg. Dwa tygodnie temu zdobyła srebrny medal w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym, które odbyły się w Jasieńcu.

W dniach 10-12 marca 2023 roku w miejscowości Jarosław odbyły się Mistrzostwa Polski w Kickboxingu, w których wicemistrzostwo zdobył nasz policjant Jacek Śronek w kategorii weteranów – 84kg.

W dniu 11 marca 2023 roku w Grodzisku Wielkopolskim rozegrano Prestiżowy Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przez Wydział Konwojowy KWP Poznań. Emocje i sportowa rywalizacja towarzyszyły wszystkim uczestnikom turnieju do ostatniej chwili. Najlepszą wiadomością jest to, że nasz funkcjonariusz Mateusz Wronecki został wybrany Bramkarzem Turnieju Konwój Cup. Drużyna Orły Jarocin, której reprezentantem jest nasz policjant zajęła 2 miejsce.

Składamy gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów .