Aktualności

POSZUKIWANY ZŁAPANY W MARKECIE

Data publikacji 17.03.2023

Personel marketu ujął sprawcę kradzieży na gorącym uczynku. Okazało się, że 44-latek był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Oprócz zasądzonego już wyroku za popełnione przestępstwa, będzie tłumaczył się przed sądem z kradzieży sklepowej. Grozi mu kara aresztu lub grzywna do 5 000 złotych.

W czwartkowe popołudnie patrol krotoszyńskiej policji został wezwany do jednego z lokalnych marketów. Okazało się, że mężczyzna został przyłapany na kradzieży alkoholu. Skradziony trunek w nienaruszonym stanie powrócił do dalszej sprzedaży.

Na miejscu okazało się, że 44-latek znany jest organom ścigania i nie jest to pierwszy taki incydent z jego udziałem. Funkcjonariusze za pomocą systemów informatycznych ustalili, że mieszkaniec Krotoszyna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości, gdyż nie stawił się w zakładzie karnym do odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do zakładu karnego.Oprócz zasądzonej już kary pozbawienia wolności będzie również tłumaczył się przed sądem za kradzież za co grozi mu kara grzywny do 5000 złotych lub kara aresztu.

Powrót na górę strony