Aktualności

Obchody Święta Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu - odznaczenie dla naszego policjanta

Data publikacji 11.09.2023

Na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbył się uroczysty apel z okazji Święta Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Młode osoby złożyły policyjne ślubowanie i wręczono odznaczenia państwowe i resortowe. Policjant z krotoszyńskiej otrzymał brązową odznakę „Zasłużony Policjant”

8 września na dziedzińcu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu odbyły się uroczyste obchody Święta Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, połączone ze ślubowaniem 31 nowo przyjętych policjantów i policjantek. Podczas apelu wręczono również odznaczenia państwowe, resortowe i związkowe. Policjant z krotoszyńskiej komendy został wyróżniony i odznaczony brązową odznaką „Zasłużony Policjant”

 

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Piotr Mąka pogratulował nowo przyjętym do służby adeptom policyjnego rzemiosła. Zwrócił się także do policjantek i policjantów, którzy odbierali odznaczenia państwowe, resortowe i związkowe. Podziękował za zaangażowanie i solidną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego województwa. Podkreślił, że to właśnie dzięki ich poświęceniu, wielkopolska Policja jest tak dobrze odbierana na tle kraju.

Nagrodzonemu koledze życzmy dalszych sukcesów, a wręczone odznaczenie niech będą dla niego mobilizacją do jeszcze lepszej służby.

Powrót na górę strony