4 tydzień maja 2018 r.

Zdarzenia drogowe

W dniu 19 maja 2018 roku o godz. 12.00 w Sulmierzycach doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Sulmierzyc kierując pojazdem marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w jadący przed nim pojazd. Uciekł z miejsca zdarzenia i nie zatrzymał się do kontroli policjantom z wydziału ruchu drogowego. Po krótkim pościgu został zatrzymany.Sprawca był w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,82 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawcę doprowadzono do jednostki Policji oraz zatrzymano prawo jazdy.

W dniu 21 maja 2018 roku o godz. 8:07 w Kobylinie na ul. Grunwaldzkiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Gostynia kierując pojazdem marki Seat nie zachował należytych środków ostrożności. W wyniku tego potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 250 zł.

W dniu 21 maja 2018 roku o godz. 11.45 w Krotoszynie na ul. Ostrowskiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Krotoszyna kierując pojazdem marki Mercedes nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu.W wyniku tego najechał na tył pojazdu Volvo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 220 zł.

W dniu 22 maja 2018 roku o godz. 6.01 w Krotoszynie na ul. Kobylińskiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Wielowsi kierując pojazdem marki Mercedes nie udzielił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku tego uderzył w pojazd marki Seat. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 400 zł.

W dniu 22 maja 2018 roku o godz. 16.39 w Krotoszynie na ul. Rawickiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Krotoszyna kierujący pojazdem marki VW Golf wykonując manewr włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującej pojazdem marki Mazda. W wyniku tego doszło do zderzenia się pojazdów. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 500 zł.

W dniu 23 maja 2018 roku o godz. 13.45 w Krotoszynie na ul. Kobylińskiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Smolic kierując pojazdem marki Citroen nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu. W wyniku tego najechał na tył pojazdu marki Hyundai. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 250 zł.

Nietrzeźwi kierujący

W dniu 19 maja 2018 roku o godz. 18.19 w Biadkach mieszkaniec Orpiszewa kierując pojazdem marki Daewoo Matizwymusił pierwszeństwo skrętu w lewo. Mężczyzna był w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 0,86 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano prawo jazdy.

W dniu 21 maja 2018 roku o godz. 14.03 w Krotoszynie mieszkaniecKrotoszyna kierował pojazdem marki Cinquecento w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało 0,20 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymano prawo jazdy.

W dniu 21 maja 2018 roku o godz. 19.55w Krotoszynie mieszkanka Krotoszyna kierowałarowerem będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,27 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kradzież

W dniu 23 maja 2018 roku o godzinie 9:15 w jednym ze sklepów w Krotoszynie mieszkankapowiatu krotoszyńskiego ukradła artykuły spożywcze o wartości 59,71zł. Towar odzyskany wrócił do dalszej sprzedaży. Kobietę ukarano mandatem karnym w wysokości 150 zł.

Ogłoszenie

W dniu 18 maja 2018 roku policjanci KPP Krotoszyn zabezpieczyli rower pozostawiony w Krotoszynie na ul. Ptasiej bez zabezpieczeń na prywatnej posesji. Rower został przewieziony do KPP Krotoszyn.

Opis roweru: damski, miejski koloru różowego, wyposażony w oświetlenie dynamo, metalowy koszyk na bagażniku oraz posiadający napis na ramie CORONADO.

Właściciel roweru proszony o jego odbiór

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą i udostępnienie tej informacji, a właściciela roweru prosimy do odbioru swojej własności w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie, ul. Zdunowska 38a 

 

 

 

 

Powrót na górę strony