Zdarzenia - KPP Krotoszyn

Zdarzenia drogowe

W dniu 19 lutego 2019 roku o godz. 7:40 w Krotoszynie ul. Sulmierzyckiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Krotoszyna kierując samochodem marki Peugeot nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego uderzył w tył pojazdu poprzedzającego marki Opel. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 450 zł.

W dniu 20 lutego 2019 roku o godz. 6:53 w Perzycach doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkanka Chojnic kierując samochodem marki Renault Magnum wraz z naczepą wykonując manewr skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Audi, który uderzył w tył naczepy następnie odbił się i uderzył w jadący z przeciwka samochód marki peugeot. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 300 zł.

W dniu 20 lutego 2019 roku o godz. 8:04 w Krotoszynie na ul. Raszkowskiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec gminy Krotoszyn kierując samochodem marki Honda nie dostosował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył samochodu marki Ford. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 200 zł.

W dniu 20 lutego 2019 roku o godz. 10:40 w Krotoszynie na ul. Koźmińskiej doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Wójcin kierując samochodem marki Mercedes Actros nie dostosował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył w tył samochodu marki Volkswagen Golf. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 200 zł

W dniu 21 lutego 2019 roku o godz. 7:36 w miejscowości Górka doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec gminy Kobylin kierując samochodem marki Seat nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu drogą główną pojazdowi marki Volvo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 300 zł

W dniu 21 lutego 2019 roku o godz. 14:35 na drodze wojewódzkiej nr 444 doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Sulmierzyc kierując samochodem marki Daewoo nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu i nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego chcąc uniknąć uderzenia w pojazd który się zatrzymał na skrzyżowaniu i zjechał na prawą stronę drogi uderzając w stojący tam pojazd marki Peugeot Boxer. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 250 zł

W dniu 21 lutego 2019 roku o godz. 14:40 w wojewódzkiej nr 444 doszło do zdarzenia drogowego. Mieszkaniec Sulmierzyc kierując samochodem marki Audi nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego uderzył w pojazd marki VW Golf, który się zatrzymał na skrzyżowaniu chcąc skręcić w lewo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 250 zł

W dniu 23 lutego 2019 roku o godz. 13:02 w Krotoszynie na ul. Kobylińskiej doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem marki peugeot – mieszkaniec Krotoszyna nie udzielił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motorowerem doprowadzając do zderzenia z nim. Kierujący byli trzeźwi. Motorowerzysta został hospitalizowany Policjanci na miejscu wykonali wszystkie czynności do zdarzenia drogowego, pojazdy zabezpieczono na parkingu policyjnym, a sprawę skierowano do Sądu.

Nietrzeźwy kierujący

W dniu 22 lutego 2019 roku o godz. 7:55 w Krotoszynie na ul. Ostrowskiej zatrzymano do kontroli kierującego samochodem marki Toyota. Badanie na zawartość alkoholu u mieszkańca gminy Krotoszyn wykazało 0,26 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzi KPP Krotoszyn.

Kradzieże

W dniu 20 lutego 2019 roku o godz. 9:47 w jednym ze sklepów Krotoszyna zatrzymano sprawcę kradzieży. Mieszkaniec Krotoszyna dokonał kradzieży słuchawek o wartości 9,99 zł. Towar nieuszkodzony wrócił do ponownej sprzedaży. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 50 zł.

W dniu 20 lutego 2019 roku o godz. 19:57 w jednym z krotoszyńskich marketów zatrzymano sprawcę kradzieży. Mieszkaniec gm. Kobylin ukradł ubrania o łącznej wartości 102,96 zł. Towar nieuszkodzony wrócił do ponownej sprzedaży. Mężczyznę odpowie teraz za swój czyn przed Sądem w Krotoszynie.

W dniu 21 lutego 2019 roku o godz. 12:31 w jednym z krotoszyńskich sklepów zatrzymano sprawcę kradzieży. Mieszkaniec gm. Krotoszyn ukradł alkohol o łącznej wartości 5,97 zł. Towar nieuszkodzony wrócił do ponownej sprzedaży. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 200 zł.

W dniu 21 lutego 2019 roku o godz. 16:00 w jednym z krotoszyńskich marketów zatrzymano sprawcę kradzieży. Mieszkaniec gm. Krotoszyn ukradł alkohol o wartości 9,99 zł. Towar nieuszkodzony wrócił do ponownej sprzedaży. Mężczyznę odpowie teraz za swój czyn przed Sądem w Krotoszynie.


 

Powrót na górę strony